16 czerwca 2014

miss ☀

Hejj!
Dzisiaj mamy piękny dzień, słoneczny z niewielkim wiaterkiem, cudownie! Dzisiaj poniedziałek u mnie poniedziałek oznacza 6 lekcji, w prawdzie już się nie uczymy, ale ze szkoły przyszłam wyjątkowo zmęczona. Wszystkie lekcje były poświęcone próbom, jedna na zakończenie roku, a druga na konkurs piosenki angielskiej. Chodziłam z próby na próbe, mam dość. Jednak pociesza mnie ten fakt, że już coraz bliżej wakacje, tyle planów, tyle wyjazdów, tyle spotkań! Ahh.
Przetestowałam tą aplikacje o której wam pisałam w poprzednim poście. Szczerze mówiąc nie zadowolona jestem z niej. Post, który napisałam na niej nie chciał się dodać, podejrzewam, że albo był za długi lub zdjęcie za duże. Jak dla mnie za dużo z tym roboty, lepiej już wejść na laptopa i napisać na normalnej klawiaturze. Nie polecam ;) Od pewnego czasu planuje coś zmienić na blogu, szczególnie chodzi mi o wygląd. Podejrzewam, że mi się znudził, myślę żeby zmienić go całkowicie, może na wakacje, żeby miał taki nastrój wakacyjny? Co o tym myślicie? :)5 komentarzy:

 1. Ja też jestem wyjątkowo zmęczona.
  Od razu po szkole, poszłam spać i obudziłam się o 19:30.
  Fajnie :D
  Zapraszam do siebie. Miło mi będzie jeżeli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza lub obserwacji, pod nowym postem z inspiracjami :) http://modajestnaszapasja.blogspot.com/2014/06/holiday-inspirations.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie uczyć się juz. No hardcor, dlaczego ja mam jutro 3 kartkówki?! :DD


  Zapraszam: dziecie-kwiatu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas na lekcjach nic nie robimy i na dodatek mamy jeszcze skrócone lekcje.. Do szkoły się nie opłaca już przychodzić w ogóle ;)

  lusiaa-lusiaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. ja jestem w domu i juz nie chodzę do szkoły :D
  www.allex096.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawie piszesz, lubię takie posty ale tego dnia u mnie padało xd

  OdpowiedzUsuń

- Dziękuję za każdy komentarz, to bardzo motywuje do dalszej pracy
- Jeśli masz pytanie, pytaj. Zawsze postaram się odpowiedzieć :)