10 lipca 2014

mix zdjęć ♣ ♥

Cześć kochani! Tak strasznie przepraszam, że nie było mnie tu tyle czasu. Moim usprawiedliwieniem jest to, że miałam małe zmiany na blogu, chciałam żeby wszystko było skończone, aby nie robić dodatkowego zamieszania :) Szczerze mówiąc nie jest jeszcze wszystko ukończone, lecz już strasznie mi się tęskniło i brakowało mi blogowania. Z tego powodu, że nie było mnie strasznie dużo czasu mam wiele do nadrobienia, a więc siadam z kalendarzem w ręcę i zaczynam od początku!
Powinnam chyba zacząć od zakończenia roku. Zakończenie roku było moim ostatnim zakończeniem w gimnazjum, to było coś cudownego i emocjonującego. Każda dziewczyna wypuściła przynajmniej jedną łzę. Teraz gdy usiąde i pomyśle o tych wszystkich wspomnieniach, które wydarzyły się w gimnazjum, jest mi strasznie przykro, że to już naprawdę koniec. No ale wszystko kiedyś się musi skończyć :)
Wakacje zaczeły się nie najgorzej, jedyny minus to ta cholernie brzydka pogoda. Od rana jest upał, że się nie da wytrzymać, a po południu burza i deszcz do wieczora! Tak sobie nie wyobrażałam tych wakacji, mam nadzieje tylko, że ta pogoda w końcu jakoś się unormuje i będe mogła w końcu poczuć, że są wakacje. Jedynie ostatnio przez kilka dni świeciło słoneczko bardzo mocno, więc kilka razy miałam okazje być na basenie, oczywiście się opaliłam i bardzo się cieszę, bo 12 lipca idę na wesele i fajnie pokazać troszkę opalonego ciałka niż wyjść z mąką na nogach. Tyle planów jest na te wakacje, że nie wiem czy znajde tyle czasu na ich zrealizowanie. W sierpniu jadę gdzieś w góry, tydzień spędzę z rodziną, mimo to, że nie lubię gór jakoś mnie przekonali do tego wyjazdu ;) Życze wam miło i spokojnie spędzonych wakacji! Uważajcie na siebie! :)
Jeszcze chciałabym wam bardzo podziękować za 55 obserwatorów i aż 13,693 wyświetleń! Bardzo cieszy mnie ten widok i motywuje do dalszej pracy! ♥
~ love natt. 

1 komentarz:

  1. Ciekawa notka. Piszesz spójnie, poprawnie i ciekawie. Masz w sobie to coś :) Zazdroszczę talentu. Dobre notki, design piękny - nie często wpadam na takie blogi :) Jesteś śliczna! Obserwuję oczywiście ;)

    Jeśli masz czas, zapraszam do siebie :
    maymiodek.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

- Dziękuję za każdy komentarz, to bardzo motywuje do dalszej pracy
- Jeśli masz pytanie, pytaj. Zawsze postaram się odpowiedzieć :)