23 października 2014

Wreck This Journal - kreatywna destrukcja

Cześć.
Dzisiaj przychodzę do was z krótkim postem na temat pamiętniku, który w Polsce zrobił wielką furorę. To książka inna niż wszystkie, które dotąd widzieliście. Chyba już słyszeliście, albo i nie słyszeliście o nie grubej książce, która nosi tytuł " Zniszcz ten dziennik ". Jest to projekt Keri Smith, książka jak dla mnie jest bardzo interesującą, decyduję się właśnie na jej kupno. Książkę można dostać w empiku za 20-25 zł. Jest to coś na podstawie pamiętnika, ale w zdecydowanie ciekawszej formie.
No i o co ogólnie chodzi w nim? Chodzi o to, że na każdej stronie mamy inne zadanie do wykonania, które ma na celu destrukcje tego pamiętnika. Na internecie sa przeróżne zdjęcia, jak on wygląda w środku, jakie sa zadania, a nawet ludzie robia filmiki jak wykonują polecone im zadania.
Mam nadzieję, że post was zaciekawił! Pozdrawiam :)A wy co myślicie o tym pamiętniku? 
Podoba wam się? 
A może macie już tą książkę? ~ love natt. 

1 komentarz:

  1. Masz fascynującego bloga! Będę zaglądała, życzę dalszych sukcesów i wytrwałości :)
    http://mjrm-madeline.blogspot.com/2014/10/with-strength-of-dreams.html
    http://mjrm-madeline.blogspot.com/2014/10/zakopane-2014.html zapraszam serdecznie na mój blog, każdy komentarz i obserwowanie jest odwzajemniane. Proszę również o klikanie w baner Sheinside po prawej stronie bloga, to dla mnie bardzo ważne .

    OdpowiedzUsuń

- Dziękuję za każdy komentarz, to bardzo motywuje do dalszej pracy
- Jeśli masz pytanie, pytaj. Zawsze postaram się odpowiedzieć :)