19 stycznia 2017

Nowy Rok- nowe plany, nowe postanowienia 2017

Mamy już połowę stycznia, więc czas aby zaplanować swój nowy rok. Jestem osobą, która lubi mieć wszystko zorganizowane, dlatego z roku na rok staram się planować co bym chciała zrealizować w nowym roku..
Aktualnie dopadła mnie choroba i leżę w łóżku z toną chusteczek i gorąca herbatką. Jednak chcę się szybko wykurować, ponieważ nie chciałabym opuścić dużo zajęć w szkole, a przede wszystkim prób poloneza, który czeka mnie w lutym na studniówce. Więc, skoro mam taki dzień leżąc w łóżku postanowiłam przeznaczyć choć odrobinę tego czasu dla bloga. 
Nie przedłużając dłużej, zapraszam do przeczytania moich planów na 2017 rok. 

1. Udana studniówka- Impreza studniówkowa to według mnie najcudowniejsze przeżycie czasu szkolnego. Rozpoczynający tą uroczystość polonez wywiera na mnie ogromny podziw. Chciałabym aby moja studniówka była idealna i obym ja na długo zapamiętała. 
2. Rozpoczęcie szkoły policealnej- Po ukończeniu liceum planuję wyrobić sobie jakiś porządny zawód. Już mam kilka kierunków pod uwagą, lecz nie mogę się do końca zdecydować. 
3. Drugi tatuaż- Tak! Drugi tatuaż tak naprawdę marzy mi się, gdy tylko zrobiłam ten pierwszy. Teraz widzę jak to "wciąga" W nowym roku planuje kolejny, być może na plecach. 
4. Spędzenie wakacji ze znajomymi- W tamtym roku pośpieszyłam się z planami na wakacje i zakończyły się niepowodzeniem. Nie wiem czy dobrze robię również w tym roku, ale ze znajomymi z klasy zaplanowaliśmy już wspólne wakacje w sierpniu. Żegnamy się w kwietniu, dlatego pomyśleliśmy, że to nie będzie głupi pomysł spędzić razem wakacje i utrzymać kontakt. 
5. Podjęcie się dobrej pracy- Oczywiście kończąc szkołę, nie mogę siedzieć jak to mówią na garnuszku rodziców. Tak naprawdę już bym chciała podjąć się ciekawej pracy i posiadać własne pieniądze. Oczywiście każdy pieniądz powinno się szanować, ale jestem tego zdania, że póki człowiek sam na coś ciężko nie zapracuję, nie odniesie wiele satysfakcji z pieniądza.


6 komentarzy:

 1. Powodzenia w realizacji <3

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. no to życzę udanej studiówki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę Ci dużo zdrówka :) Powodzenia w realizacji planów - zapraszam http://czekolada23.blogspot.com/?m=0

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzymam kciuki za udana realizacje postanowien. Ja rowniez zrobilam swoja liste postanowien i mam nadzieje ze nie zabraknie mi motywacji do jej realizacji 😄

  http://nastolatka-za-granica.blogspot.be/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mimo, że jeszcze nawt nie skonczyłam 18 lat to bardzo chciałabym się już sama utrzmywac hah
  Only Dreams

  OdpowiedzUsuń

- Dziękuję za każdy komentarz, to bardzo motywuje do dalszej pracy
- Jeśli masz pytanie, pytaj. Zawsze postaram się odpowiedzieć :)