1 września 2014

#WracamyDoHogwartu ✖

Hej, hej!
No i mamy juz po wakacjach, cieszycie się? Ja powiem szczerze, że juz tęskniłam za tymi szkolnymi murami, a przede wszystkim za znajomymi. Dzisiaj nadszedł ten czas kiedy weszłam do nowej szkoły, poznałam nową klase i nauczycieli. Nowa klasa wydaje się w porządku, jest 27 osób, a w tym 11 dziewczyn reszta chłopców. Nie jest źle, wydaje mi się, że jak będzie mniej dziewczyn to na pewno nie będzie dużo spin więc jest okej. Jestem w klasie "C" a plan zajęć również nie jest zły, wszystko mi pasuje.
Do szkoły mam torebkę z sinsay, która jest poniżej i to tylko tyle co mam jak na razie do szkoły. Troszkę sie rozleniwiłam w te wakacje i całkowicie zapomniałam o reszcie rzeczach potrzebnych do szkoły. Już czas najwyższy się wziąć w garść i pokupować to co jest potrzebne. Chyba pierwszy raz jestem zadowolona z rozpoczęcia roku :)
A jak tam u was rozpoczęcie roku? 

6 komentarzy:

 1. Ładna torebka. Ja też już tęskniłam za tym wszystkim. Zmienili mi nauczycieli z matematyki i niemieckiego z czego bardzo się cieszę, lecz to nie wszystko. Mój trener awansował na dyrektora sportu w naszej szkole i nie może prowadzić zajęć, inny trener to najgorsza wiadomość w tym dniu. Oby nowy był równie miły i sympatyczny. Pozdrawiam, http://diary-ordinary-girl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. torebka fajna ;)
  Ciesz się tym że chodzisz do szkoł zacznie sie praca i nauka bedzie gorzej :D
  http://feather92.blogspot.com/2014/08/peani.html

  OdpowiedzUsuń
 3. fajna torebka :)

  http://lamodalena.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. torebka super ;)

  http://creamshine.blogspot.com zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. SUPER BLOG !!! PROSZE POKLIKAJ W LINKI POD ZDJĘCIAMI, I JAK JUŻ TO ZROBISZ TO NaPISZ KOMENTARZ A JA ZAOBSERWUJE TWOJEGO BLOGA !!! TYLKO NIE OSZUKUJ !!

  HTTP://VICIRAGE.BLOGSPOT.COM/

  OdpowiedzUsuń
 6. jest ok! pare osob z klasy odesżło:(
  + mam prosbe, skomentujesz nowa notke? miło by było :) ----> Notka, klikaj ♥

  OdpowiedzUsuń

- Dziękuję za każdy komentarz, to bardzo motywuje do dalszej pracy
- Jeśli masz pytanie, pytaj. Zawsze postaram się odpowiedzieć :)