25 stycznia 2015

Pierwszy dzień w Gryfowie

Hej wszystkim!
Dzisiaj pisze do was już z hotelu w Gryfowie. Podróż trwała około 4 godziny, mimo tego szybko przeleciał ten czas. Niedawno wróciłyśmy z Weroniką ze spacerku z psem i ze sklepu, musiałyśmy się obkupić na wieczorek. Teraz leżymy w pokoju i zastanawiamy się nad konkretnymi planami na jutro, możliwe, że przejdziemy się na rynek albo pójdziemy na basen. Tak bardzo się cieszymy, że jesteśmy tu razem, spędzimy ten tydzień jak najlepiej, a wszystko upamiętnimy na zdjęciach, które oczywiście znajdą się na blogu :) Planujemy zaraz włączyć sobie jakiś fajny film. Może polecacie jakieś dobre filmy na wieczorki?
Przedwczoraj przyszła mi moją pierwsza paczka z Choies. Ale niestety nie zdążyłam już zrobić zdjęć przed wyjazdem, miałam wiele spraw na głowie. Ale z pewnością pojawią się pod koniec tygodnia. Ja się z wami żegnam, lecę z Weroniką na jakieś jedzonko! :)4 komentarze:

  1. Udanych ferii, polecam filmy takie jak Harry Potter, Igrzyska Śmierci, LOL, Hobbit a z horrorów Klątwa Jeassabell - chyba tak to sie jakos pisze.
    lumiona.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Czekam na post ze stylizacja z choies! :)
    http://agataweranika.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

- Dziękuję za każdy komentarz, to bardzo motywuje do dalszej pracy
- Jeśli masz pytanie, pytaj. Zawsze postaram się odpowiedzieć :)