4 stycznia 2015

sylwester, postanowienia noworoczne ♡♡

Cześć,
mamy już 2015 rok, zaczynamy nowy rozdział. Czeka nas wiele przyjemności, szczęścia jak i też niestety wiele rozczarowań. Trzymamy kciuki za nowy rok!
Ostatnie chwile 2014 roku spędziłam w gronie znajomych, bawiliśmy się świetnie, tańczyliśmy, spiewaliśmy, wygłupialiśmy się. Bardzo podobał mi się ten czas, szkoda tylko, ze tak szybko to mineło.
W środe już do szkoły, musze pozaliczać mnóstwo kartkówek i sprawdzianów, lecz pociesza mnie ten fakt, że chodzimy tydzień i znowu wolne, o tak! Na ferie wyjeżdżam w góry, mam nadzieje, że z moją przyjaciółką.
1. Wziąć sie za swoje ciało, a przede wszystkim chciałabym mieć piękny wyrzeźbiony brzuch. Mam zamiar ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć :)
2. Moje drugie postanowienie jest związane z blogiem. Chciałabym od nowego roku wprowadzić już równomiernie co miesiąc " Ulubieńców miesiąca ". Będę bardzo sie starała, aby to postanowienie zrealizować.
3. Moje trzecie postanowienie jest może troche głupie i nietypowe, ale chciałabym być mniej naiwna. Dużo ludzi z tego korzysta, a wtedy ja na tym cierpie.
4. Przedostatnim moim postanowieniem jest " wziąć" sie trochę za naukę. Jestem teraz w pierwszej klasie liceum, musiałam zapoznać sie z nową szkoła i z nowymi nauczycielami. Początek był bardzo cieżki, dlatego w nowym półroczu chce sie poprawić.
5. Ostatnie postanowienie jest banalne, być taką jaka jestem. Nie zmieniać się dla innych osób, to oni muszą nas pokochać takimi jakimi jesteśmy.

Podobał wam się 2014 rok?
 Co robiliście w sylwestra? 
Macie swoje postanowienia na nowy rok? 

7 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oby te postanowienia były zrealizowane ;)

  Pozdrawiam i zapraszam
  http://designyourhappylife.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. ja też trzymam kciuki! :)

  http://lamodalena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia z postanowieniami :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam nadzieje, ze wszystkie zostana zrealizowane :) rok 2014 byl bardzo udany, zaczela sie w tym czasie moja przygoda z blogiem haha

  OdpowiedzUsuń

- Dziękuję za każdy komentarz, to bardzo motywuje do dalszej pracy
- Jeśli masz pytanie, pytaj. Zawsze postaram się odpowiedzieć :)