17 lipca 2016

Jak zaczęła się moja przygoda z blogiem...

Jestem na blogsferze już kilka ładnych lat, a jeszcze nigdy nie napisałam, choć jednego powodu dlaczego założyłam bloga i po co tu nadal jestem. Dlatego postanowiłam, że z takim własnie tematem do Was dzisiaj przyjdę.
Moja przygoda z blogiem zaczęła się w 2012 roku. Do założenia bloga podkusiłam mnie dawna koleżanka i tak to się właśnie zaczęło.. Wtedy jeszcze mało wiedziałam na temat blogsfery, bo w sumie dopiero się w to wkręcałam. Bloga traktowałam jako pamiętnik w którym zapisywałam moje wspomnienia, lub nawet opisywałam co robiłam lub będę robić. Z biegiem czasu, przypadkiem dowiadywałam się, że moi znajomi już wiedza o moim blogu i go czytają. Szczerze mówić, nie podobało mi się to, chciałam żeby to było tylko dla mnie, żebym miałam chociaż mały skrawek internetu dla siebie. Jednak wtedy być może byłam za mała by zrozumieć to, że co umieszczam w internecie może każdy przeczytać. Teraz już to wiem i w ogóle mnie to nie powstrzymuje do dalszego działania.
Do bloga ciągło  mnie z każdym dniem coraz bardziej. Raz pamiętam miałam dość długą przerwę spowodowaną między innymi zepsuciem się aparatu. Kiedy odzyskałam już go, dziwnym trafem zapomniałam hasła jakie miałam logując się do blogsfery. Byłam zrozpaczona, próbowałam go odzyskać ale moje starania szły na marne. Blog sobie tak istniał nie używany około roku. W końcu w któryś szczęśliwy dzień znalazłam małą karteczkę z loginem i hasłem. Byłam wtedy tak mocno szczęśliwa, bardzo tęskniłam za moim blogiem, więc od razu powróciłam do stałego blogowania. Od tamtej pory nie miałam ani jednej przerwy, dostałam siły do blogowania i jak na razie nie zamierzam tego kończyć.
Dużo dziewczyn jak i chłopców zakłada blogi w tych czasach tylko po to by mieć z tego własne korzyści jakimi są np. darmowe ubrania czy kosmetyki. Dla mnie jest to nieposzanowanie czyjeś ciężkiej pracy. Ktoś pracował na te współprace ciężką pracą nad blogiem, a przyjdzie ktoś taki kto założy bloga, zbierze fałszywe i wymuszone obserwację i zdobędzie współprace z firmą którą będzie chciał. Jak dla mnie jest to kompletnie nie fair i bezsensu. Ja przyznaję się, że sama mam współprace, lecz nie było to jakoś przeze mnie wymuszone, przyszły z biegiem czasu i staram się z nich korzystać jeśli dostałam taką okazję..
Hmm no i po co tu nadal jestem? Moje przyzwyczajenie do bloga jest wielkie i chyba nie umiałabym zamknąć mojej strony i zapomnieć. Staram się ukazywać na blogu to co mnie interesuję. Blog kiedyś będzie dla mnie pamiątką, uważam że przyjemnie byłoby, kiedyś, za kilka lat poczytać sobie od nowa to co tutaj umieszczałam. Na pewno powróci mi mnóstwo wspomnień. Dlatego jeśli jeszcze nie masz bloga, zachęcam do założenia bo to nie wymaga wiele czasu, a kiedyś zobaczysz rezultaty swojej pracy! :) BUZIAKI ♥

bluzka- pepco
kimono- KLIK
spodenki- cropp
okulary- gucci 


A Wy jak zaczęliście swoją blogerską przygodę?

4 komentarze:

 1. Mamy bardzo podobne początki. Teraz aż wstydzę się przyznać jakie bzdury wypisywałam, kiedy jeszcze nie wiedziałam dobrze co to znaczy blog, jednakże wszystko z biegiem czasu się zmieniło łącznie z jakością moich postów. :)
  Śliczne zdjęcia. *o*

  QUEEN OF MOON♥
  Jeżeli mój blog Ci się spodoba- zaobserwuj.

  OdpowiedzUsuń
 2. O ciekawa historia :* Ja założyłam bloga z wakacyjnej nudy :*
  Pięknie <3


  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie znajomi namawiali ze 2 lata w koncu zrobilam to. Mimo problemow ze zdrowiem itp. działam dalej :D !
  http://feather92.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam podobnie jak Ty miałaś, nie chcę na chwilę obecną, aby moi ,,znajomi,, dowiedzieli się, że założyłam bloga, bo niektórzy są tak zawistni, że odechciałoby mi się chyba go mieć :D
  Z biegiem czasu na pewno gdzieś to wyjdzie^^
  Obserwuję Twój profil i zachęcam do obserwacji mojego :) Jak sama wiesz to sposób na lepszą motywację do działania :)
  https://monica280497.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

- Dziękuję za każdy komentarz, to bardzo motywuje do dalszej pracy
- Jeśli masz pytanie, pytaj. Zawsze postaram się odpowiedzieć :)