6 czerwca 2017

Beautiful floral blouse ♥

Witajcie kochani, w końcu możemy się cieszyć wysoką temperaturą na zewnątrz. Słoneczko świeci z dnia na dzień coraz mocniej, a my możemy wreszcie ściągnąć pajęczyny z letnich ciuszków, oczywiście nie bierzcie tego dosłownie. Moje ciało jeszcze jest dość blade po zimie, lecz codzienne opalanie po 30 minut powoli daje efekty. 
Dzisiaj przychodzę do Was z nowym zamówieniem od Zaful, jest to zdecydowanie moje najlepsze zamówienie jakie do tej pory robiłam. Trafiłam z rozmiarem bluzeczki idealnie, choć to nie jest takie łatwe na chińskich stronkach. Co do niektórych części garderoby, trzeba mieć naprawdę szczęście, aby przyszło zgodne z naszymi myślami.  Dlatego zamawianie na tego typu stronkach jest jak loteria, ale musicie przyznać, że ubrania mają urocze :)
Bardzo proszę o kliknięcie w "KLIK"
bluzka-KLIK
zegarek-KLIK
okulary- KLIK
Bluzeczka na stronie była piękna, jednak gdy zobaczyłam ją na oczy- zauroczyłam się. Odkąd do mnie przyszła jest moim faworytem w szafie. Materiał jest przyjemny w noszeniu, a moje ciało nie dusi się w niej. Uwielbiam bluzki hiszpanki, dlatego to też mnie skłoniło do zamówienia jej, oraz świetne bardzo szerokie rękawki dodają jej ogromnego uroku! 
Okulary to typowe lustrzanki. Na zdjęciu nie widać, ale sa one w kolorze różowym. Bardzo dobrze trzymają się na nosie i nic nie uciskają. Jedyna wada to, że szkła są bardzo wielkie. Jest to moja już druga para okularów i niestety te i te są tak samo duże. Ja mam natomiast za małą główkę do takich okularów i na pewno komuś je sprezentuję. 
Zegarek jest ostatnią rzeczą z zamówienia. Hmm co można powiedzieć o zegarku? Jak dla mnie powinien ładnie się prezentować i spełniać swoją funkcję- ten taki właśnie jest. 

5 komentarzy:

 1. Bardzo ładna bluzka, wyglądasz ślicznie :) Też juz zaczęłam się po woli opalać
  Mój Kanał Youtube
  Blog

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale piękna bluzeczka<3
  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

- Dziękuję za każdy komentarz, to bardzo motywuje do dalszej pracy
- Jeśli masz pytanie, pytaj. Zawsze postaram się odpowiedzieć :)