17 stycznia 2014

♥ 8 postanowień na rok 2014!

Heeej! Więc mamy juz nowy rok, tak wiem trochę się opóźniłam z tym postem, miałam go wcześniej napisać ale po prostu wyleciało mi to z głowy! Emmm, wiem dlatego, ze jest już nowy rok, jak co roku większość ludzi lubi robic sobie postanowienia na nowy rok i ja postanowiłam zrobić notkę z rzeczami które postanowiłam sobię w 2014 roku:) No więc tak, ja mam 8 takich postanowień i postaram się z wami podzielić nimi, więc zapraszam jeśli jesteś zaciekawiona/y :D

#1. Czytać więcej książek. 
Hmm, więc tak, ja ogólnie wolę oglądać filmy niż czytać książki, dlatego staram się to powoli zmieniać w nowym roku. Jak wiecie czytam już jedną książke" Ćpun" . Mam nadzieję, że będzie tych książek jak najwiecej w nowym roku.

#2. Mniej się stresować. 
Ja mam z tym wielki problem. Jesli się zdarzy jakaś mała sytuacja, która nie poszła po mojej myśli to ja się już stresuję i już czuję, że bedzie cos nie tak. Często tak się dzieje kiedy odkładam różne rzeczy na potem, później zapominam i zaczynam się stresować, że nie zdąże czegoś zrobić itp .

#3. Jeść mniej słodyczy.
Taak, jem dużo słodyczy. To nie jest nic dobrego, zwłaszcza, że ja staram się regularnie ćwiczyć, a słodycze w tym mi nic nie pomagają.

#4. Oszczędzać pieniądze. 
Haha :) No więc ja wydaję pieniądzę, na największe głupoty świata, a póżniej się dziwię, że nie mam już pieniędzy na tą rzecz, która akurat by mi się przydała, lub spodobała. Kiedy mi na czymś zależy to bym umiała nazbierać tych pieniędzy na tą rzecz, lecz to jest zdecydowanie za ciężko jak dla mnie xd


#5. Podciągnąć oceny. 
No więc, tu nie chodzi o to, ze mam takie "tragiczne" oceny, tylko o to, że chciałabym po prostu zaczać się wiecej przykładać do nauki, siedzieć przy książkach i wtedy mieć lepsze oceny. Ja ogólnie jestem straszna w skupieniu się, nawet mała rzecz mnie rozprasza i juz nie myśle o nauce, także to również jest ważnym postanowieniem :)

#6. Kłaść się wcześniej spać. 
Po prostu czasami jest tak, że wejdę tylko na "moment" na laptopa po szkole, a tu juz jest 22.00. Dodajmy jeszcze, że trochę poćwiczę, wykąpie się, spakuję sie do szkoły jeszcze raz zajrze do laptopa i mamy już 24.00 i czasami jest jeszcze tak, ze nie mogę zasnąć i jest już 01.00. Także w sumie to jest zasługa laptopa, bo jak już usiąde to nie mogę sie oderwać.

#7. Mieć ładną figurę. 
No więc, ja już to piszę 383622653 raz i wy już to wiecie bardzo dobrze, że ćwiczę. Ćwiczę już 3 miesiąc, sa już małe postępy. Robię to tylko dlatego, żeby minimalnie schudnąć i przede wszystkim mieć ładną figurę. Żeby w lato na wakacjach mieć co pokazać i dla samej przyjemności. :)

#8. Stać się pewną siebie. 
To chyba będzie szczerze, najtrudniejsze z tych wszystkich, bo to jest praca nad moim charakterem.2 komentarze:

  1. świetny blog ;)
    życzę powodzenia w postanowieniach ;)
    zatrzymanyswiat.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. powodzenia w każdym obranym celu :)

    OdpowiedzUsuń

- Dziękuję za każdy komentarz, to bardzo motywuje do dalszej pracy
- Jeśli masz pytanie, pytaj. Zawsze postaram się odpowiedzieć :)