20 czerwca 2012

~ podarte spodnie .   

Często teraz są zauważalne spodnie poszarpane lub całkowicie podarte . W sklepach są one coraz częściej kupowane . Można je kupić nawet do 200 zł . Ale po co wydawać tyle kasy jak można zrobić samemu . Patrzcie ! 


Potrzebujecie : 

* spodnie 
*  nożyczki 
*  igła 
*  cierpliwość 

1. Najpierw wyobrażamy sobie jak mają nasze spodnie wyglądać, a potem w miejscach, gdzie mają być większe dziury wycinamy nożyczkami wąską, dłuższą dziurę. Najlepiej gdyby jej brzegi były nierówne - wtedy wyciągniemy więcej nitek, ale o tym niżej.2. Teraz potrzebujemy igły (równie dobrze może to być szpilka lub agrafka) i cierpliwości. Wbijamy igłę między nitki przy dziurze (są one najlepiej widoczne na lewej stronie ciucha) i wyciągamy je, co daje efekt spodni rozdartych jak przy upadku. Dłuższe nitki można obciąć, aby tak nie zwisały. Robimy kilka takich dziur, chyba, że ktoś chce jedną - wszystko według waszego "widzimisię"

Gotowa Dziura : 3. Czas na pumeks i trochę siły w ramionach - będziemy robić przetarcia. Najlepiej robić to na jakiejś gazecie .   A więc pumeksem pocieramy wybrane miejsce aż po prostu się przetrze albo pojawi się dziurka.
 I GOTOWE ! :D
A teraz kilka zdjęć na temat pościka . . .Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- Dziękuję za każdy komentarz, to bardzo motywuje do dalszej pracy
- Jeśli masz pytanie, pytaj. Zawsze postaram się odpowiedzieć :)